Hakkımızda

PARLA OTEL KÜÇÜKKÖY

Ayvalık’ın parlayan yıldızı Küçükköy’de 2023 Mayıs ayında kapılarını misafirlerine açan Parla Küçükköy, köyün ruhunu yansıtarak inşaa edilmiş bir aile işletmesidir. Biz küçükköyün sade ve huzurlu halinin keyfine varırken kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan yaratmak istedik. Köyün ruhunu yansıtarak restore edilmiş, yıkık yada yenilenmiş taş evleri yamuk Arnavut kaldırımları ve tarihi dokusuyla sizlere sevmek için kendi nedenini yaratma fırsatı veren ve her mevsimde keyfini çıkarabileceğiniz ayrı güzellikler sunar. Parla otel kuş sesleri içinde gürültüden uzak, huzurla konaklayabileceğiniz özenle dekore edilmiş; 2 adet Süperior, 2 adet balkonlu deluxe ve 7 adet deluxe olmak üzere 11 odadan oluşuyor.

Tarih kokan sokaklarında gezerken, her bir köşesinde farklı sürprizlerle karşılaştığınız sanat galerilerinin, atölye ve butiklerin olduğu Küçükköy’de ayrıca Boşnak kültüründen lezzetler tadabileceğiniz birçok kafede bulunur. Küçükköy; Ege’nin en yeni cazibe merkezi olarak ön plana çıkmaktadır. Arabanızla 5 dakikada ulaşabileceğiniz Sarımsaklı plajlarında anlaşmalı olduğumuz Beach Club’da denizin tadını çıkartabilirsiniz.

"Parla Küçükköy‘de rahat, sade ve konforlu bir konaklama deneyimi ve yeni yerler keşfetme, tarihe ve doğaya olan merak, geleneksel lezzetlerle harmanlanmış yeni tatil anılarınız için bu huzur dolu alana sizleri de davet ediyoruz."

Parla Otel Küçükköy